ارسال رایگان به سفارشات بیش از 490 هزار تومان

انواع ژل در کاشت ناخن

امروزه در صنعت کاشت ناخن مواد کاشت ژلی طرفداران زیادی پیدا کرده است و بیشتر ناخن کاران از این مواد برای کاشت استفاده میکنند.در این مقاله می خواهیم با انواع ژل ها در فرایند کاشت ناخن آشنا شویم.

انواع ژل

درحالت کلی ژل های کاشت ناخن به دو دسته هارد ژل ها و سافت ژل ها تقسیم میشوند. که هر کدام به خودیه خود کاربرد و روش استفاده مختلفی دارد.

هارد ژل ها

این دسته از ژل ها به دلیل نفوذ ناپذیری و استحکام بالایی که دارند به ژل های سخت نیز معروف هستند. این دسته از ژل ها از ساختار مولکولی فشرده تری ساخته شده اند که به همین دلیل استحکام و ماندگاری بیشتری نسبت به دیگر ژل ها دارند. هارد ژل ها به دلیل غلظت و استحکام بالایی که دارند مناسب افزایش طول ناخن ها می باشند اما این به آن معنا نیست که مناسب ناخن های کوتاه نیز نباشد. همچنین این دسته از ژل ها فقط با سوهان کشی و یا افزایش طبیعیه طول ناخن ها ریموو می شوند.

پلی ژل

پلی ژل ها در دسته هارد ژل ها قرار میگیرند و از خصوصیاتی مانند استحکام بالابرخوردار هستند. در هنگام استفاده از این محصول شما دیگر نیازی به لیکوئید ندارید و بجای آن از کلینزر ها میتوانید استفاده کنید که آسیب خیلی کمتری به ریه های شما وارد می شود. همچنین پلی ژل ها در بازار به صورت تیوپی به فروش میرسند و به همین دلیل به ژل های تیوپی نیز معروف هستند. از پلی ژل ها برای کاشت قالبی،تیپ،کاشت ناخن با فرمر ، کاشت ناخن با فیبر،کاشت گریم و فانتزی استفاده میکنند.

سافت ژل ها

این دسته از ژل ها نسبت به هارد ژل ها استحکام کمتری دارند و مناسب افزایش ناخن ها نیستند. از این دسته بیشتر برای طراحی ها یا به وجود آوردن یک لایه مستحکم (نه به انداره هارد ژل ها)استفاده میکنند و به راحتی با استون پاک و ریموو میشوند.

رابر بیس

 

این دسته از مواد همان لایه اول در فراید کاشت ژل هستند. افرادی که به کاشت ناخن های بلند علاقه ندارند رابر بیس ها میتوانند گزینه مناسبی برایشان باشند. رابر بیس ها به صورت یک لایه ضخیم و مقاوم روی ناخن های طبیعی قرار میگیرد تا به استحکام ناخن ها کمک کند و از لب پر شدن و بلند شدن لاک ژل جلوگیری کند.

بیلدر ژل

بیلدر ژل ها در دسته سافت ژل ها قرار میگیرد و به صورت کاسه ای هستند به همین دلیل یک سری از ناخن کار ها این محصول را به عنوان ژل کاسه ای میشناسند. این محصول مناسب برای کاشت، قابل مصرف برای فیبر،مناسب برای طراحی های برجسته و….است.

مونوژل 

این دسته از مواد را به عنوان لمینت نیز میشناسند و مانند یک لایه نازک روی سطح ناخن ها را می پوشاند و مناسب برای کاور کردن سطح ناخن های ناهموار است. این مواد در طیف رنگی گسترده داخل بازار به فروش میرسند که بر اساس سلیقه هر شخص مورد استفاده است. همچنین استفاده از این مواد در کاشت به ظرافت کار شما نیز کمک میکند.

نظر دهید

   پاسخ دهید

   منوچهری آنلاین
   Logo
   بازیابی رمز عبور
   مقایسه موارد
   • کل (0)
   مقایسه
   0