ارسال رایگان به سفارشات بیش از 490 هزار تومان

سوزن کارتریج تاتو موشاپ | اطلاعات جامع سوزن کارتریج تاتو موشاپ

 سوزن کارتریج تاتو موشاپ

سوزن کارتریج تاتو موشاپ (moshape) ، که برای دستگاه پن استفاده می­شود کارتریج اقتصادی با کیفیت بالا و قیمت مناسبی است که میتوانید از فروشگاه منوچهری آنلاین تهیه کنید . یکی از مهم ترین لوازم تتو ، سوزن دستگاه تاتو است که کندی و سالم بودن آن باعث می شود تاتوکار راحت و بدون دغدغه کار کند.
در گذشته تغییر سوزن های خالکوبی کار آسان و سریعی نبوده است. کارتریج های moshape ماژول های سوزن خالکوبی آماده­ی استفاده هستند که نیازی به نصب و استریل اضافی ندارند. کارتریج ها بالاترین استانداردهای بهداشتی را دارند: آنها یک غشای محافظ ویژه دارند و هیچ سایشی ایجاد نمی کنند که بتواند وارد جریان خون شود. فرآیند پیچیده استریلیزاسیون و کنترل کیفیت دقیق، عملیات ایمن و دقیق را تضمین می کند.
چندین کنترل مطابق با استانداردهای پزشکی کیفیت بی عیب و نقص سوزن های خالکوبی ما را تضمین می­کند. ویژگی خاص سوزن های تاتو موشاپ، اختراع Safety Membrane است. در محفظه ادغام شده و از نفوذ مایعاتی مانند جوهر یا خون به دسته و در نتیجه به دستگاه تاتو جلوگیری می کند. سوزن های خالکوبی در یک محفظه پلاستیکی اجرا می شوند که عملاً آسیب یا آسیب تصادفی را حذف می کند.

آسیب کمتر سوزن کارتریج تاتو موشاپ

در سوزن کارتریج تاتو موشاپ هدایت سوزن بهبود یافته اجازه می دهد تا کار فوق العاده دقیق در هر جهت انجام شود. کارتریج های مویرگی اطمینان حاصل می کنند که جوهر به طور یکنواخت روی تمام سوزن های خالکوبی، حتی در پیکربندی های سوزن بزرگ مگنوم، توزیع می شود. در نتیجه، سطوح به طور مداوم، قابل اعتماد و مهمتر از همه، سریعتر پر می شوند، که به معنای آسیب کمتری برای پوست مشتری است.
سوزن کارتریج تاتو موشاپ برای استفاده ساده و موثر هستند. کارتریج های سوزن خالکوبی را می توان در چند ثانیه حتی در حین کار تعویض کرد. چه آستر، سایه زدن، بسته بندی رنگ، نقطه کاری، سایه زدن با فلفل یا پر کردن – سوزن های خالکوبی ما همراهان قابل اعتمادی برای هر سبک خالکوبی هستند. همه کارتریج های مناسب را در میان پیکربندی های مختلف سوزن پیدا خواهند کرد.

سوزن کارتریج تاتو موشاپ

سوزن کارتریج تاتو موشاپ

انواع سوزن کارتریج تاتو موشاپ

کارتریج ها در مدل ها و شماره های مختلف برای سبک ها و طرح های مختلف موجود می باشند. تمام سوزن های کارتریج تاتو از قبل استریل شده، بسته بندی شده و فقط برای استفاده یکبار مصرف هستند . کارتریج ها دارای غشایی هستند که می تواند از نشت جوهر یا نشت رنگدانه جلوگیری کند و از لوله و دستگاه خالکوبی محافظت کند. نوک های نیمه شفاف ، مشاهده ی ضربه زدن سوزن را آسان تر می کند.
ژل سیلیکونی با قابلیت ارتجاعی بالا جایگزین فنر آهنی می شود، کار خالکوبی روان تر میشود در ضمن نیازی نیست نگران زنگ زدن بهار باشید این سوزن خالکوبی را می توان همراه با انواع مختلف دستگاه خالکوبی چرخشی / دستگاه خالکوبی قلم سبک / دستگاه خالکوبی سیم پیچ استفاده کرد.

 

انواع سوزن کارتریج تاتو

انواع سوزن کارتریج تاتو

 

سوزن RSیا Round shader

سوزن Rs یکی نوع از سوزن کارتریج تاتو موشاپ است که برای سایه زنی می­ باشد . سر سوزن ها در این نوع از هم فاصله دارد و کارایی مهم سوزن RS در سایه زدن و پر کردن رنگ می باشد.

ویژگی های کلیدی

سوزنRS  می تواند برای طرح های بزرگ استفاده شود زیرا خطوط ضخیم ایجاد می کند. سوزن 7-9 می تواند برای سایه زدن استفاده شود. اینها برای بسته بندی رنگ ایده آل نیستند.

تعداد بهینه سوزن

کوچک: 1-5
بزرگ: 7-21
(شماره سوزن به صورت فرد میباشد)

سوزن کارتریج تاتو RS

سوزن کارتریج تاتو RS

سوزن RL یا Round Liner

برای دستگاه پن مورد استفاده قرار میگیرد و این سوزن خط زن گرد است و سر سوزن ها در این مدل به هم نزدیکتراست .کارایی مهم سوزن RL  ایجاد طرح تاتو است و اینکه هر چه شماره سوزن بیشتر شود فاصله سوزن ها بیشتر میشود و خط ضخیم تری ایجاد میکند.

تعداد بهینه سوزن

1-9سوزن (شماره سوزن به صورت فرد میباشد)

سوزن کارتریج تاتو RL

سوزن کارتریج تاتو RL

سوزن RM  یا Round magnum

مگنوم گرد (با نام مستعار منحنی مگنوم) یکی دیگر از انواع سوزن کارتریج تاتو موشاپ است و یک نسخه نسبتاً جدید از سوزن مگنوم است و در درجه اول برای سایه زدن، ترکیب کردن و رنگ آمیزی مناطق بزرگ با آسیب کمتر به پوست استفاده می شود. این سوزن ها طوری چیده شده اند که نوک ها در مرکز قوس داده می شوند و ایده پشت این طرح این است که لبه‌های گرد نزدیک‌تر و سفت‌تر و به پوست منطبق است، خطی یکدست‌تر و پراکندگی جوهر بهتری ایجاد می‌کند.
مگنوم های گرد با نام RM  مشخص می شوند و کاربرد سوزن RM همانند سوزن M می­باشد فقط اینکه از نظر ارتفاع سوزن ها به صورت منحنی قرار گرفته اند.

ویژگی های کلیدی

برای سایه های روشن و تیره استفاده می شود.

تعداد بهینه سوزن

5-11 سوزن (شماره سوزن به صورت فرد می باشد)

سوزن کارتریج تاتو RM

تصویر سوزن کارتریج تاتو RM

سوزن magnum

مگنوم یکی دیگر از انواع سوزن کارتریج تاتو موشاپ است که در دو نوع m1  و m2 می­باشد  که در ادامه مطلب به معرفی این سوزن ها  پرداخته ایم.

سوزن M1یا Magnum

M1 نیز شبیه سوزن های فلت می باشد واینکه دو ردیف سوزن دارد و کارایی این سوزن برای پر کردن فواصل زیاد ،سایه زدن و پخش کردن تاتو در قسمت های کوچک پوست می­باشد.

سوزن کارتریج تاتو M1

سوزن کارتریج تاتو M1

سوزن M2یا Magnum

ساختار  M2 نیز شبیه M1 میباشد اما فاصله بین سوزن ها ی آن بیشتر است و کارایی این نوع برای پر کردن فواصل زیاد ،سایه زدن و پخش کردن تاتو در قسمت های بزرگ پوست می­باشد.

ویژگی های کلیدی

در سوزن مگنوم دو ردیف سوزن باز شده است برای سایه روشن و پرتره از شماره 7-11 استفاده کنید. مگنوم های منحنی دارای یک قوس خفیف برای محافظت از پوست هستند.

تعداد بهینه سوزن

کوچک: 5
متوسط: 7-9
بزرگ: 11-17
(شماره سوزن به صورت فرد می باشد)

سوزن F یا Flat

سوزن کارتریج تاتو موشاپ در نوع flat  یا تخت به این صورت است که در این مدل ، سوزن ها هر کدام در کنار هم قرار دارند و سوزن سایه زن تخت سوزن هایش با کمی فاصله در یک امتداد در کنار هم قرار گرفته و کارایی این سوزن ها در سایه زدن و پخش کردن و ریزه کاری ها در تاتو می ­باشد.

ویژگی های کلیدی

آنها در یک ردیف مستقیم قرار گرفته اند. بهترین استفاده برای شلاق، ترکیب و سایه زدن.

تعداد بهینه سوزن

7-11 سوزن(شماره سوزن به صورت فرد می باشد)

سوزن کارتریج تاتو F

سوزن کارتریج تاتو F

نظر دهید

   پاسخ دهید

   منوچهری آنلاین
   Logo
   بازیابی رمز عبور
   مقایسه موارد
   • کل (0)
   مقایسه
   0